Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Hulumtuesja e mendimit publik, Zabine Bajshab është e arrestuara e parë në aferën Kurc

Në hetimin kundër ish-kancelarit austriak, Sebastian Kurc, që e hapi prokuroria shtetërore për shkak të korrupsionit dhe mitos drejt agjencisë për hulumtim të mendimit publik në dobi të partisë së tij OVP, sot është arrestuar “peshku i parë i madh” – hulumtuesja e mendimit publik, Zabine Bajnshab.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle