0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQ

Hulumtuesit shkencor të ITSHKSH-së në takim me përfaqësuesit e Stejt Departamentit në Uashington

Hulumtuesit shkencor të ITSHKSH, në fund të vizitës së tyre në Uashington, të premten patën një takim tepër të frytshëm me Stejsi  Bernard Davis Zëvendlsdrejtoreshë e Zyrës së të Dërguarit Special për Çështje të Holokaustit dhe Joana Volfsberg, Desk Oficere për Maqedoninë e Veriut për liritë fetare pranë Departamentit Amerikan të Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle