Botë SQBotë.Portal SQ

Hulumtimi izraelit: Doza e tretë e vaksinës e rrit ndjeshëm mbrojtjen nga Kovid-19

Një dozë e tretë e vaksinës “Fajzer” kundër Kovid-19, e përmirëson ndjeshëm mbrojtjen kundër infeksionit dhe sëmundjeve serioze tek njerëzit mbi moshën 60 vjeçare në krahasim me ata që morën dy doza, njoftoi Ministria e Shëndetësisë së Izraelit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle