0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Hulumtim: Nxehtësia në Evropë nga viti 2022 do të mbetet “verë normale” deri në vitin 2035

Vala e të nxehtit në Evropë nga viti 2022 do të shndërrohet në “verë normale” deri në vitin 2035, pavarësisht nëse njerëzimi do të arrijë t'i reduktojë gazrat e qelqta dhe emetimet e dëmshme, tregoi hulumtimi i ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle