0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Hulumtim: Mbi dy të tretat e qytetarëve nuk besojnë se mund të ndikojnë në vendimet në komunë dhe në shtet

Qytetarët nuk kanë besim dhe në masë të madhe vlerësojnë se nuk mund të ndikojnë në zhvillimet në komunën ku jetojnë dhe në shtet, tregojnë të dhënat nga hulumtimi telefonik dhe online me qytetarë dhe organizata të shoqërisë civile, të prezantuara sot në konferencën onlajn "Shpresat e larta dhe rrëniet e mëdha: qëndrimet e qytetarëve dhe organizatave të shoqërisë civile dhe efektet e grupeve sektoriale të punës".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle