0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQShëndeti SQ

Hulumtim: Frutat dhe perimet të dobishme për trurin e adoleshentëve

Një hulumtim i ri i kryer në Britani të Madhe tregon se ushqimi i pasur me fruta të freskëta dhe perime mund të jetë i dobishëm për zhvillimin mental, posaçërisht tek adoleshentët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle