0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Hulumtim: Fajzer më së miri mbron tetë javë mes dy dozave

Një periudhë më të gjatë mes dozës së parë dhe të dytë të vaksinës Fajzer I ndihmon sistemit imunitar të krijojë më shumë antitrupa, zbuloi hulumtimi britanik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle