Botë SQBotë.Portal SQ

Hulumtim: Çdo i treti pacient ka probleme afatgjata pas Kovid-19

Studimi i ri i publikuar nga Qendra amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) zbuloi se afërsisht një në tre persona me Kovid -19 raportuan se vuanin nga simptoma dy muaj më vonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle