0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Hoxhiq në Bruksel: Komunitetet më të vogla gjithmonë janë të orientuara drejtë BE-së dhe NATO-së

Zëvendësdrejtori i Agjencisë për Realizimin e të Drejtave të Komuniteteve (ARDK) Xhelal Hoxhiq dje ka realizuar takime me eurodeputet në Bruksel, në mes të cilëve edhe me raportuesin për Maqedoninë e Veriut në Parlamentin Evropian, Ilhan Quçuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle