0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Hoxha: Përgatitemi vet të paraqitemi në zgjedhjet lokale

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha thotë se partia e tij nuk do t’i bashkangjitet koalicionit eventual të LSDM-së dhe BDI-së për zgjedhjet lokale dhe se po përgatiten që në zgjedhje të dalin vet. Si parti, tha ai, konsioderojnë se pjesëmarrja e tyre në Qeveri ka bërë dallim dhe dëshirojnë që ky dallim të pasqyrohet në vota dhe realisht si parti politike të shohin se si do të vlerësohet pjesëmarrja e tyre nëntëmujore në pushtetin ekzekutiv.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle