0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Hoxha: Konsultimet për veprimin e ardhshëm të BESË-s vazhdojnë, por unë nuk do të jem ministër në shumicën aktuale në pushtet

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha informoi se Lëvizja BESA sot dhe nesër do të vazhdojë me konsultime brenda partisë për të vendosur si do të veprojë më tej. Megjithatë, siç përmendi, ai si ministër "më nuk do të jetë pjesë e shumicës aktuale në pushtet".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle