0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Hoxha i kënaqur nga puna që është bërë në MBPEU

Të udhëhiqet një sektori i ndërlikuar është një sfidë e madhe, veçanërisht në kushtet e një prej periudhave më të vështira të vendit, pandemisë me koronavirusin, deklaroi ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave në konferencën e sotme për shtyp në të cilën i prezantoi projektet nga mandati i tij njëvjeçar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle