0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Hoxha dhe Kasami biseduan për mundësitë për zhvillimin e komunave

 Kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë veri-Perëndimore (OEMVP) Nebi Hoxha sot u takua me kryetarin e Lëvizjes Besa Bilall Kasamin dhe kandidatët për kryetarë të kësaj partie. Hoxha informoi se takimi është në kuadër të Platformës për zhvillim ekonomik lokal të Odës Ekonomike të Maqedonisë Veri-Perëndimore dhe shtoi se është shumë me rëndësi para mbajtjes së zgjedhjeve lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle