0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Hoxha: Deputetët të japin mbështetje për ndryshimet me të cilat e diela do të jetë ditë jo pune

Qeveria pret që propozim-ndryshimet në Ligjin për Marrëdhëniet e Punës, me të cilat e diela duhet të shpallet ditë jo pune, së shpejti t'i kalojnë procedurat parlamentare dhe të votohen në Kuvend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle