0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Hoxha- Atanasov: Maqedonia e Veriut dhe Argjentina kanë potencial për bashkëpunim shumë më të madh se deri tani

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha sot zhvilloi takimin e parë me ambasadorin e Republikës së Argjentinës, Alfredo Atanasov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle