Ballkan SQBallkan.portal SQ

Hoti: Të hiqet menjëherë obligimi për tre vaksina për hyrje në Kosovë

Ish-kryeministri i Kosovës, deputeti në detyrë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, thotë se është shqetësuese që qeveria e Kosovës nuk po koordinohet me Shkupin, Tiranën dhe Luginën e Preshevës në marrjen e masave për të parandaluar përhapjen e pandemisë KOVID-19, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle