0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Hotelierët e Ohrit kërkojnë adaptimin e masave më të reja për përballjen me epideminë e koronavirusit

Adaptimi të paketës me masa që i ka përcaktuar Qeveria për punën e objekteve hotelierike. Kjo është kërkesa që deri tek autoritetet do ta dorëzojë Komuna e Ohrit pas takimit të sotëm të hotelierëve të Ohrit me kryetarin e komunës Konstantin Georgieski dhe përfaqësuesit e Vetëqeverisjes Lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle