Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Hong-Kong: Janë arrestuar studentë për shkak të “nxitjes së terrorizmit”

Policia në Hong-Kong arrestoi katër studentë për “nxitje të terrorizmit”, dhe vajtimin për burrin 50-vjeçar i cili plagosi një polic në detyrë, e më pas u vetëvra.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle