Magazinë SQ

Hollivud i kërkon falje gruas indigjene amerikane që u poshtërua në “Oskar” në vitin 1973

Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit, e cila i ndan çmimet "Oskar", i ka kërkuar falje gruas indigjene amerikane, me të cilën bënë shaka dhe u tallën gati 50 vjet më parë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, ku erdhi në vend të Marlon Brandos.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle