Magazinë SQ

“HM” – Automobili më luksoz dhe më i fuqishëm në historinë e “BMW”

"BMW" ka prezantuar një koncept të ri të automobilit, të quajtur "HM". Në vitin 2022, kompania nga Munihu do të fillojë me prodhimin masiv të këtij automobili të madh hibrid në terren. Ky do të jetë automobili i tyre më i fuqishëm deri më tani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle