Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Hjuman rajts uoç e kritikoi Bajdenin dhe liderët e tjerë se dobët e mbrojnë demokracinë

- Hjuman rajts uoç sot e kritikoi presidentin amerikan Xho Bajden dhe liderët e tjerë perëndimorë për mbrojtje të dobët të demokracisë dhe mossukses që të përballen me krizën klimatike, pandeminë e Kovid-19, varfërinë, pabarazinë dhe padrejtësisë racore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle