0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

“Higjiena komunale” dhe kompani të tjera sot pa ujë

 Pa ujë sot nga ora 12:15 minuta janë shfrytëzuesit e rr.516 dhe kompanitë "Ngrohtorja", "Higjiena komunale", "Komuna" dhe "Vitalia" në Komunën e Gazi Babës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle