0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Higjiena Komunale bën pastrimin e shkollave dhe kopshteve në Komunën e Çairit

Në prag të fillimit të vitit të ri shkollor, NP Higjiena Komunale-Shkup realizoi aktivitete të larjes dhe pastrimit me dorë të oborreve dhe rrethinës afër shkollave dhe kopshteve në komunën e Çairit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle