Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Hezbollahu e humbi shumicën në Parlamentin libanez

Grupacioni politik Hezbollah, i mbështetur nga Irani, e humbi shumicën parlamentare të koalicionit në zgjedhjet në Liban, që u solli përfitime të konsiderueshme rivalëve të tij, si dhe lëvizjes më të ngushtë të krijuar pas kryengritjes në vitin 2019, treguan rezultatet përfundimtare të publikuara sot.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle