Evropë SQEvropë.Portal SQ

Herson dhe Zaporozhje kalojnë në kodin telefonik rus, një pjesë llogaritjen e kohës e bëjnë sipas Moskës

Territoret e çliruara të rajoneve Zaporozhje dhe Herson po kalojnë në kodin telefonik rus "plus shtatë" (+7), deklaroi Oleg Krjuçkov, këshilltar i shefit të politikës informative të Krimesë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle