Evropë SQEvropë.Portal SQ

Heroina kombëtare ukrainase kapet me certifikatë të rrejshme për vaksinim

Heroina kombëtare ukrainase Nadja Savçenko, e cila dikur ishte arrestuar në Rusi, është kapur me certifikatë të  rrejshme për vaksinim kundër virusit korona në vendin e saj dhe kanoset me burgim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle