E përzgjedhur SQ

Henri Kisinxher: Sinjalizimi për Ukrainën se mund të anëtarësohet në NATO ishte i gabuar, kërcënohet konflikt me Rusinë dhe Kinën për çështje pjesërisht të bëra nga vetë SHBA-ja

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle