0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQ

Helikopterë të armatës e vënë nën kontroll zjarrin tek fshati Kostin Doll në Koçan

Zjarri në atarin e fshatrave malor të Koçanit, Kostin Doll dhe Novo Sellë ende nuk është shuar, por tashmë po vihet nën kontroll me mbështetjen e helikopterëve të armatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle