0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëSektori civil SQShoqëri SQ

Haxhiu: Autobusi para se të niset për në Turqi ka qenë në servis dhe gjithçka ka qenë në rregull

Pronari i "Besa transit" Bekim Haxhiu në një intervistë mbrëmë për BNT theksoi se autobusi para se të niset për në Turqi ka kaluar përmes stacionit servisor dhe gjithçka ka qenë në rregull.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle