0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Hasipi: Nga java e ardhshme do të fillojë shpërndarja e dëftesave deri te të gjitha shkollat

Procedura e ankesës tashmë ka përfunduar dhe nga java e ardhshme do të fillojmë me shpërndarjen e dëftesave në të gjitha shkollat ​​në vend, deklaroi sot për MIA-n, drejtori i Byrosë për zhvillim të arsimit, Zekiria Hasipi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle