0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Hashim Thaçi u deklarua i pafajshëm për akuzat e reja

Ish-presidenti i Kosovës dhe njëri ndër liderët e UÇK-së, Hashim Thaçi para Gjykatës Speciale u deklarua i pafajshëm, rreth akuzave të reja nga aktakuza e konfirmuar shtesë, të publikuar në faqen e Këshillave të Specializuara.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle