0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Hasani: Tetova e arriti pikun, nuk duhet të teprohet me masa shtesë

Zëvendësministri I Shëndetësisë, Ilir Hasani këto ditë po merr pjesë në të gjitha takimet që I ka shtabi I krizës për Komunën e Tetovës, ndërsa në takim me gazetarë theksoi se masa të reja shtesë për qytetin dhe rajonin nuk nevojiten, duke I konsideruar si kundërproduktive.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle