Botë SQBotë.Portal SQ

Haris: SHBA-ja është shumë e shqetësuar për shkak të situatës në kufirin polak-bjellorus

- Uashingtoni është "shumë i shqetësuar" për situatën në kufirin ndërmjet Polonisë dhe Bjellorusisë, deklaroi sot nënpresidentja amerikane, Kamalla Haris.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle