Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Haris për vizitë në Vietnam dhe Singapor

Nënpresidentja e SHBA-së, Kamala Haris muajin e fundit me siguri do t’i vizitojë Vietnamin dhe Singaporin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle