Botë SQBotë.Portal SQ

Haris: Kina po bën presion në Detin e diskutueshëm të Kinës Jugore

– Nënkryetarja e SHBA-së, Kamala Haris sot e akuzoi Kinën për presion dhe frikësim të vendeve rreth Detit të kontestueshëm të Kinës Jugore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle