Magazinë SQ

Hari dhe Megan do të marrin çmim për drejtësi sociale

Princi britanik Hari dhe bashkëshortja e tij Megan Markëll do të marrin mirënjohje të Asociacionit kombëtar amerikan për avancimin e të drejtës së njerëzve me ngjyrë NACCP, për drejtësi sociale dhe për përfshirje në luftën për barazi në mbarë botën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle