Basketboll SQSport SQ

Harden dëshiron kontratë të re me Filadelfinë

Një nga yjet aktuale të Ligës së NBA-s, Xhejms Harden nuk do të shfrytëzon opsionin për vazhdimin e kontratës me Filadelfinë edhe për një sezon dhe për këtë shkak nuk do të marr 47,3 milion dollarë të garantuara.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle