0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQSport SQTë Tjera SQ

Hapur për korrupsionin në sport dhe dëmin që korrupsioni ia sjell talenteve të rinjë

Korrupsioni në sport dhe të gjitha çështjet e tjera që kanë ndikim negativ në zhvillimin e sportit, talentet e rinj dhe karrierën e tyre të suksesshme ishin në fokus të diskutimit të konferencës së sotme të ekspertëve “Hapur për korrupsionin në sport dhe dëmin që korrupsioni ia sjell talenteve të rinjë sportivë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle