0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Hapje e zyrës së Bankës evropiane për investime

Planet investuese dhe zhvillimore për vendin dhe synimet kryesore të ndërlidhura me hapjen e zyrës lokale të Bankës evropiane për investime, do të paraqiten sot në Shkup në ngjarjen me rastin e hapjes zyrtare të zyrës në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle