0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Hapje e Qendrës për mbështetje të ndërmarrjeve sociale

Në Shkup sot do të hapet Qendra për mbështetje të ndërmarrjeve sociale dhe Panairit të parë kombëtarë për ndërmarrjet sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle