0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQShoqëri SQ

Hapje e ekspozitës “Certifikatë për kafe” e Bashkim Mexhitit në Stacionin e vogël

Në qendrën multimediale “Stacioni i vogël” sonte do të hapet ekspozita e pavarur e artistit dhe profesorit të rregullt në Fakultetin për arte figurative pranë Universitetit shtetëror të Tetovës, Bashkim Mexhiti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle