0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Hapet Samiti i katërt digjital i Ballkanit Perëndimor në Podgoricë

Samiti i katërt digjital i Ballkanit Perëndimor, kushtuar bashkëpunimit në fushën e transformimit digjital në rajon dhe perspektivën digjitale në kontekst të integrimit evropian, u hap sot në Podgoricë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle