0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Hapet Qendra për zhvillim të teknologjive në Shkup, po krijohen 300 vende të reja të punës për TI inxhinierë

Në Shkup është hapur qendra e re për zhvillim të teknologjive të TI kompanisë HTEC Group, investim i përkrahur nga Qeveria. Drejtori kryesor operativ i kompanisë Dejvid Shoh paralajmëroi hapjen e 300 vendeve të reja të punës për inxhinierë, disejnerë dhe ekspertë nga TI industria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle