0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Hapet parku adrenalinë në kej të Lumit Vardar në Karposh

Në kej të Lumit Vardar në Komunën e Karposhit pasditen e sotme u hap Parku adrenalinë, i financuar nga BE-ja dhe vetëqeverisja lokale. Ky park rekreativ është i pari i këtij lloji në kryeqytet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle