0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Hapet konsullata e Maltës në vend, Koço Angjushev emërohet konsull nderi

Në Shkup sot zyrtarisht është hapur konsullata e Maltës në vend dhe për konsull nderi është emëruar prof. dr. Koço Angjushev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle