0_Web_Aktuale SQBallkan.portal SQ

Hapen shkollat në Greqi, me self teste janë zbuluar mbi 15 mijë raste pozitive tek nxënësit dhe arsimtarët

Me protokolle më të rrepta, me maska ​​të detyrueshme, por edhe me rezultat të detyrueshëm negativ nga self testet, gjegjësisht testet për përdorim shtëpiak, nxënësit në Greqi sot kthehen në shkollë, ndërsa gjysmëvjetori i dytë fillon i rregullt pa vonesa, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle