0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Hapen pika për grumbullimin e ndihmës humanitare për Ukrainën

Shoqata e ukrainasve "Lesja Ukrainka" dhe Shtabi ndërkombëtar për ndihmë për ukrainasit përmes një komunikate bëjnë thirrje për ndihmë humanitare për Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle