Botë SQBotë.Portal SQ

Hanija: Izraeli vazhdon me politikën e okupimit

Kryetari i byrosë politike të lëvizjes palestineze Hamas, Ismail Hanija, deklaroi se presdienti amerikan Xho Bajden dhe kryeministri izraelit Naftali Benet nuk pranojnë kurrfarë zgjidhje politike, duke përfshirë edhe formimin e shtetit palestinez në kufijtë nga viti 1967.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle