Botë SQBotë.Portal SQ

Hamasi i bëri thirrje Marokut t’i anulojë marrëveshjet e nënshkruara me Izraelin

Lëvizja palestineze Hamas i bëri thirrje Marokut që t'i anulojë marrëveshjet ushtarake dhe të sigurisë të nënshkruara me Izraelin, transmeton Anadollu.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle