Magazinë SQ

Halli Beri në psikotriler të ri

Halli Beri i është bashkuar grupit të filmit "Toka Mëmë" (Mother Land) të "Lajonsgejt". Regjisori i projektit, i cili do të nisë xhirimet vitin e ardhshëm, është francezi Aleksandar Azha, ndoshta më i njohur për hitet horror "Kodrat kanë sy" dhe "Pirana 3-D", publikoi BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle